Nápověda

NOVÁ VERZE  -  AutodeskDesignReview 2010
Pro správnou funkci programu je nutné nainstalovat software Autodesk Design Review 2010 - pro prohlížení *.DWF (Design Web Format) .
- doporučení - nejprve zkopírujte AutodeskDesignReview do vašeho PC a následně proveďte instalaci. Před samotnou instalací doporučujeme nejprve odinstalovat všechny předchozí verze prohlížející formát dwf. 
- při přechodu na novější verzi webového prohlížeče
- se může objevit, že uvedený soubor *.dwf byl nenalezen (s hlášením vyhledat - uložit - storno). Nejlepším řešením je odinstalovat starší verze AutodeskDesignReview, následně provést novou instalací AutodeskDesignReview a při spuštění aktualizovat verzí 2010.
- při přepínání vybraného formátu pro prohlížení na *.dwf - někdy může dojít k tomu, že se detail nezobrazí - stačí stisknout klávesu F5
ODKUD INSTALOVAT:
http://download.autodesk.com/esd/designreview/SetupDesignReview.exe
 
Minimální nastavení rozlišení pro správné zobrazení je 1024x768. 
 
** instalace Windows s předdefinovanými uživatelskými právy  - instalovat jako administrátor !!!
* po provedení instalace programu pro prohlížení *.dwf formátu je potřeba restartovat PC

Zpracovala firma K 3 plus, s.r.o. provozovatel www.cad-detail.cz.  informace: 463 303 848 ; 602 419 393; SKYPE

NĚKTERÁ HLÁŠENÍ, KTERÁ SE MOHOU OBJEVIT

Změna formátu - po zapnutí (dwf nebo pdf, png, gif, eps) se detail objeví v požadovaném formátu, ale při prohlížení dalšího detailu je opět vyžadováno Zadat formát pro prohlížení. Je nutné nastavit Internet Explorer dle přidaného návodu. ( Informace o vybraném formátu se ukládá do Vašeho počítače - soubor cookie)


Při přechodu na Internet Explorer verze 8 - je nutné instalovat doplněk

- při  Změna formátu  na *.dwf se spustí program AutodeskDesignReview, ale samotný detail se nezobrazí stačí jen kliknout na nějakou ikonu a vše je korektně zobrazeno.


Při přechodu na Internet Explorer verze 7 se na některých počítačích nemusí nezobrazovat konstrukční detaily ve formátu *.dwf, i když je prohlížeč DWF nainstalován. Prohlížeč ukáže hlášení, že konstrukční detail je nedosažitelný.

HLÁŠENÍ 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

ŘEŠENÍ
-
zajistit stažení veškerých dostupných aktualizací - Windows Update
- provést obnovení nastavení Internet Explorer 

HLÁŠENÍ 2.ŘEŠENÍ
-
zajistit kompletní - Windows Update
- provést nastavení Internet Explorer-u dle uvedeného obrázku


AUTODESK DESIGN REVIEW 2009  - nezobrazují se informace měření dvou bodů .....


CO NEDĚLAT - nelze pak otevřít ( hypertextový odkaz ) se soubory ve formátu *.dwg  (program hlásí, že uvedený soubor neexistuje, nebo nedělá nic)